kabel 12V

Kabel 12v – coś co zawsze warto mieć w schowku

kabel 12V

Współcześni kierowcy nawet na krótkich trasach używają gps-u. To zupełnie normalne. Po co gubić się gdzieś w drodze, lepiej po prostu dojechać do celu bez stresu i zwłoki. Wcale nie trzeba kupować odrębnego urządzenia z mapami. Wystarczy korzystać z własnego telefonu, który ma dostęp do internetu. Dostępne aplikacje pozwalają na korzystanie z map w trybie online, a także offline. Trzeba tylko pamiętać o tym, że nic tak nie pożera energii z baterii w telefonie, jak właśnie korzystanie z map. Przyda się zatem uniwersalny kabel 12v do auta, dzięki któremu zawsze można podładować swój telefon w awaryjnych sytuacjach.

Czym jest kabel 12v?

Kabel samochodowy 12v to uniwersalny kabel, który umożliwia ładowanie telefonów w samochodzie. Tak naprawdę pasuje praktycznie do większości ładowarek z napięciem wejściowym 12v. To rzecz, którą zwyczajnie warto mieć w swoim samochodzie, nawet jeżeli z reguły nie wyjeżdża się na długie trasy. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś zapomnieć naładować telefon w domu. Jeżeli telefon jest starszym modelem, bardzo często jego bateria rozładowuje się bez ostrzeżenia, tak po prostu po dłuższej chwili korzystania z internetu. To właśnie wtedy możliwość doładowania telefonu w aucie jest prawdziwym zbawieniem.

Gdzie kupić kabel 12v

Zakup kabla nie stanowi większego problemu i tak naprawdę można nabyć go zarówno w sklepach, które oferują sprzęt RTV i AGD, bardzo często również na stacjach benzynowych, jak również w sklepach z różnego rodzaju akcesoriami do samochodów. Świetną opcją zakupu jest również internet, gdzie kabel zwykle udaje się zdobyć w najbardziej przystępnych cenach. Nie jest to duża inwestycja, natomiast zmienia ona naprawdę sporo w życiu. Daje po prostu bezpieczeństwo na dłuższych trasach, kiedy to z samochodu nie wysiada się przez wiele godzin. To właśnie wtedy można podładować swój telefon w aucie, aby cały czas pozostawać w kontakcie z bliskimi czy pracodawcą. Jest to zatem gadżet niezastąpiony między innymi dla osób, które wykonują zawód przedstawiciela handlowego.

Related Post