MOJE AUTO ODŚWIEŻACZ POWIETRZA CITRUS 500ML + GRATIS

CAMT079M

19-603

Moje Auto

Zalety

  • Oryginalny, cytrusowy zapach – intensywny oraz długo utrzymujący się we wnętrzu pojazdu
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • Długotrwałe działanie – rozpylasz raz i cieszysz się cytrusową świeżością przez kilka dni

20,00 zł (brutto)

20,00 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

W Twoim samochodzie nieprzyjemnie pachnie?
Szukasz skutecznego odświeżacza do neutralizacji brzydkich zapachów?
Lubisz świeże, cytrusowe zapachy?

Moje Auto skoncentrowany odświeżacz powietrza Citrus to wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o bardzo intensywnym i długotrwałym zapachu. Cytrusowa woń skutecznie eliminuje brzydkie zapachy, tworząc we wnętrzu samochodu bardzo przyjemną aurę. Dodatkowo, zawarte w nim specjalnie dobrane kompozycje nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale również ograniczają ryzyko ich osadzanie się we wnętrzu samochodu. Unikatowy zapach utrzymuje się dłużej niż tradycyjne odświeżacze, co sprawia, iż zawartość opakowania wystarczy Ci na dłużej.

Odświeżacz powietrza nie jest przeznaczony do rozpylania na plastikowych i laminowanych powierzchniach z połyskiem. Jego długotrwałe działanie przyczynia się do ich matowienia. Nie należy go również stosować na skórze i jedwabiu.

Orzeźwiająca świeżość w Twoim samochodzie

Wnętrze samochodu to niemal hermetycznie zamknięte środowisko, co sprzyja utrzymywaniu się i mieszaniu ze sobą zapachów, które się po nim rozprzestrzeniają. W ich usunięciu nie pomoże Ci stawianie samochodu w słońcu czy też zamykanie szczelnie wszystkich szyb, chcąc uchronić się przed chłodem z zewnątrz. Jeździsz autem po mieście i w dłuższe trasy, zasługujesz, aby podróż zawsze był komfortowa. Nieprzyjemny zapach jej nie sprzyja. Może skusi Cię cytrusowe orzeźwienie naszego skoncentrowanego odświeżacza powietrza?

Sposób użycia


1 Krok

Przed użyciem wstrząsnąć w celu połączenia się składników

2 Krok

W zależności od oczekiwanego rezultatu zastosować od dwóch do trzech rozpyleń

3 Krok

Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności (dotyczy to m.in. zapachu dymu papierosowego i nieprzyjemnego zapachu wynikającego z niesprawnie funkcjonującej klimatyzacji)

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane