AIRCO CLEANER 400 ML PIANA AKTYWNA

AIRCO CLEANER 400 ML PIANA AKTYWNA

CINN101D

Crc

Bezinwazyjny odgrzybiacz klimatyzacji i preparat do czyszczenia kanałów wentylacyjnych i wnętrz kabiny samochodu. Usuwa i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów spowodowanych przez zanieczyszczenia parownika w systemie klimatyzacji. Preparat w optymalny sposób odświeża system klimatyzacji  poprzez unikalną metodę stosowania. Pozostawia w samochodzie zapach świeżości.

56,91 zł (brutto)

56,91 zł za SZT

W magazynie (wymaga potwierdzenia)

Opis produktu

Sposób użycia:
1. Otwieramy pokrywę silnika oraz drzwi samochodu. Wyjmujemy filtr przeciwpyłkowy (kabinowy), i w razie potrzeby inne systemy filtrów. Ma to na celu całkowite otwarcie kanału wlotowego klimatyzatora. Sprawdzamy też, czy przewody klimatyzatora nie są zapchane.
2. Przy wyłączonym silniku wkładamy sondę do kanału wlotowego. Następnie, powoli wyjmując, wtryskamy preparat CRC Airco Cleaner, aż piana zacznie wychodzić na zewnątrz. Czekamy aż piana zniknie. Poz niknięciu piany, czynność można powtórzyć. Preparat stosujemy stopniowo i ostrożnie tak, by uniknąć dostania się piany do wnętrza pojazdu przez kratki wentylacyjne i zamoczenia elementów elektrycznych np. radia.
3. Następnie czekamy 15 minut lub więcej, do momentu zniknięcia aktywnej piany.
4. Kolejny krok to włączenie silnika oraz klimatyzacji, pamiętając aby klimatyzacja była ustawiona na maksimum. Po upływie co najmniej 10 minut wyłącz silnik i załóż filtry z powrotem na swoje miejsce.
5. Pamiętajmy że, podczas całej operacji czyszczenia i odparowywania aktywnej piany pomieszczenie musi być wentylowane poprzez otwarte drzwi i okna. Maska samochodu także powinna być otwarta.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane