MOJE AUTO KOKPIT BŁYSZCZĄCY CYTRYNOWY 600ML +25% GRATIS

KOKPIT 600 + ML CYTRYNOWY 750

CAMT011B

19-Z11 / 19-010

Moje Auto

Preparat do czyszczenia kokpitu Moje Auto KOKPITCYTRYNA w aerozolu czyści, konserwuje i chroni powierzchnię kokpitu samochodu przed wpływem czynników zewnętrznych. W składzie preparatu nie ma rozpuszczalnika – dzięki temu bardzo dobrze wyczuwalna jest nuta zapachowa. Charakteryzuje się przyjemnym, odświeżającym cytrynowym zapachem, potęgującym przyjemność z jazdy.

10,99 zł (brutto)

10,99 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Preparat do czyszczenia kokpitu to pomoc w bieżącym utrzymaniu porządku w samochodzie.

Zapach utrzymuje się we wnętrzu samochodu przez długi czas po zastosowaniu produktu.  Preparat nie zawiera rozpuszczalników, jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie niszczy wrażliwych elementów. Preparat do czyszczenia kokpitu cechuje się właściwościami antystatycznymi. Nie tylko usuwa kurz z powierzchni deski rozdzielczej, ale również skutecznie zapobiega jego ponownemu osadzaniu i przyleganiu.

Jest wygodny w stosowaniu i bardzo precyzyjny w aplikacji - precyzyjnie się rozpyla bez efektu rozpryskiwania Jego regularne stosowanie opóźnia starzenie się plastiku, który na dłużej zachowuje swój pierwotny wygląd. Uniwersalny, przeznaczony do wszystkich powierzchni plastikowych. Zapewnia natychmiastowy blask .

Sposób użycia:
1. Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem.
2. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i wypolerować miękką szmatką lub spryskać szmatkę i równomiernie rozprowadzić.
3. Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb.

Ilość w kartonie: 24 sztuk
Pojemność: 750 ml

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane