MOJE AUTO KOKPIT BŁYSZCZĄCY TRUSKAWKOWY 600ML+25% GRATIS

KOKPIT 600 + ML TRUSKAWKOWY 750

CAMT011F

19-Z13 / 19-107

Moje Auto

Preparat do czyszczenia kokpitu błyszczącego Moje Auto Kokpit TRUSKAWKA – to skuteczny i uniwersalny środek w aerozolu do czyszczenia deski rozdzielczej i innych plastikowych elementów kabiny samochodu. 

10,92 zł (brutto)

10,92 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Szybko i skutecznie usuwa kurz i brud. Ma przyjemny, lekko słodki zapach letnich truskawek, utrzymujący się na dłużej po użyciu produktu. Przeznaczony do czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych wewnątrz samochodu. Cechuje się właściwościami antystatycznymi, chroniąc powierzchnie przed ponownym osadzaniem się kurzu. Nie zawiera rozpuszczalników – jest bezpieczny dla czyszczonej powierzchni. Skutecznie opóźnia proces starzenia się plastiku. Ma wygodny aplikator z dyszą rozpylającą – dozowanie produktu jest precyzyjne.

Precyzyjny w działaniu i skuteczny w pielęgnacji kokpitu preparat o właściwościach antystatycznych i nabłyszczających. Pomoże Ci natychmiast zadbać o czystość elementów plastikowych w swoim samochodzie.

Zalety

  • Posiada właściwości antystatyczne
  • Precyzyjna dysza rozpalająca
  • Formuła bez rozpuszczalników

Sposób użycia:
1. Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem.
2. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i wypolerować miękką szmatką lub spryskać szmatkę i równomiernie rozprowadzić.
3. Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb.

Ilość w kartonie: 24 sztuk
Pojemność: 750 ml

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane