MOJE AUTO KOKPIT BŁYSZCZĄCY BLACK 600ML+25% GRATIS

KOKPIT 600 + ML BLACK 750

CAMT011G

19-Z09 / 19-113

Moje Auto

Kokpit Błyszczący Black Moje Auto – to nowa formuła preparatu do czyszczenia kokpitu bez rozpuszczalników, która zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność czyszczenia powierzchni deski rozdzielczej i wszystkich elementów plastikowych wewnątrz samochodu. Wykazuje działanie konserwujące i nabłyszczające, charakteryzuje się długotrwałym zapachem, zapobiega osadzaniu się kurzu i chroni przed przedwczesnym starzeniem się plastiku.

11,23 zł (brutto)

11,23 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Preparat do czyszczenia kokpitu błyszczącego Moje Auto Kokpit - BLACK w aerozolu – to produkt o szerokim spectrum działania. Czyści i konserwuje powierzchnie i elementy plastikowe wewnątrz samochodu – deskę rozdzielczą, kieszenie drzwi, plastikowe elementy wykończenia. Usuwa kurz i zabrudzenia z powierzchni plastikowych. Jest bezpieczny dla tworzyw sztucznych, chroni je przed przedwczesnym starzeniem. Ma unikalny skład, w którym nie ma szkodliwych rozpuszczalników.

Konserwuje je, opóźniając proces starzenia plastiku. Jest środkiem antystatycznym, zmniejszającym możliwość ponownego osadzania się kurzu. Cechuje się eleganckim, intensywnym zapachem męskich perfum. Precyzyjny – dzięki dyszy rozpylającej dozowany jest dokładnie w miejsce, które chcemy wyczyścić.

Lubisz czystość we wnętrzu swojego samochodu połączoną z eleganckim zapachem?
Stawiasz na bezpieczne i skuteczne produkty do czyszczenia deski rozdzielczej?

Zalety

  • Antystatyczny
  • Precyzyjny – dzięki dyszy rozpylającej
  • Nie zawiera rozpuszczalników

Sposób użycia:
1. Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem.
2. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i wypolerować miękką szmatką lub spryskać szmatkę i równomiernie rozprowadzić.
3. Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb.

Ilość w kartonie: 24 sztuk
Pojemność: 750 ml

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane