SLIME TUBE SEALANT- USZCZELNIACZ DO DĘTEK I OPON ROWEROWYCH 237ML

SILME TUBE SEALANT- USZCZELNIACZ DO DĘTEK ROWEROWYCH 237ML

CAMT703E

#WY75-015

Slime

Uszczelniacz opon SLIME z technologią Fibro-Seal jest najbezpieczniejszym, najbardziej efektywnym dostępnym uszczelniaczem. Po zaaplikowaniu do opony SLIME znajduje i naprawia przebicia do 3 mm. Zaawansowana technologia uszczelniacza wykorzystuje unikalną mieszankę włókien, które chronią i naprawiają większość przebić.

34,99 zł (brutto)

34,99 zł za SZT

Oczekiwanie na dostawę

Opis produktu

Uszczelniacz opon SLIME działa ciągle, nie jest palny ani toksyczny, łatwo go usunąć za pomocą wody.

Uszczelniacz SLIME to przede wszystkim:
- neutralność dla środowiska, dzięki opatentowanemu składowi nie zawierającemu żadnych składników, które zostały uznane przez EPA (Agencja Ochrony Środowiska) za toksyczne,
- chroni przed rdzewieniem części metalowych takich jak obręcz dzięki zastosowaniu inhibitorów rdzy i buforów pH (odczyn pH produktu jest przez to bardziej alkaliczny)
- dzięki rozpuszczalności w wodzie SLIME jest łatwo usuwalny,
- odporne na niską i wysoką temperaturę (uszczelniacze SLIME mogą być używane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach; punkt wrzenia to 82°C a punkt zamarzania -35°C),
-
technologa FibroSeal szuka i ciasno uszczelnia obszar przebicia - tym samym zapewnia elastyczną i długotrwałą ochronę przed "kapciem",
- skuteczne przez długi czas (raz zainstalowane uszczelniacze SLIME pozostają cały czas ciekłe, tym samym trwale uszczelniają oponę lub dętkę aż do 2 lat!).

Sposób użycia:

1. Wykręć rdzeń zaworu używając czarnego, plastikowego klucza.
2. Podłącz przezroczysty wężyk między butelką a zaworem i wpuść zalecaną ilość uszczelniacza.(237 ml uszczelniacza przeznaczona jest do dwóch standardowych opon rowerowych)
3. Wkręć rdzeń zaworu.
4. Napompuj koło do zalecanego ciśnienia. Po zakończeniu pompowania rusz pojazdem powoli, żeby rozprowadzić uszczelniacz w oponie. Po krótkim dystansie sprawdź ponownie koło.

Jeśli powietrze nadal uchodzi z opony po użyciu uszczelniacza należy sprawdzić czy nie ma w niej innych przebić, większych niż 3 mm. Usuń przedmioty, które spowodowały przebicia, ponownie napompuj oponę i natychmiast przekręć koło, żeby rozprowadzić uszczelniacz.

Uwaga! Slime gwarantuje pełną skuteczność uszczelniacza przez 2 lata po zaaplikowaniu do opony.

Jako jedyny produkt na rynku, uszczelniacz SLIME może być stosowany razem z nabojami CO2, gdyż dzięki swojej odporności na niskie temperatury nie zamarza!


Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane