MOJE AUTO CZYSZCZENIE FELG KRWAWE KOŁO 650ML RED

CZYSZCZ FELG ATOM 650ML RED

CAMT032A

19-601

Moje Auto

MA Preparat do czyszczenia felg RED to wydajny płyn do czyszczenia z efektem ”krwawej felgi”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych. Za pomocą płynu mycie zanieczyszczonych felg staje się szybkie i wydajne a przy tym nie ma żadnego ryzyka zarysowania.

Zalety

  • Usuwa wszelkie zabrudzenia
  • Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów felg – stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych
  • Efekt krwawienia
  • Przywraca nowy wygląd felgom

12,68 zł (brutto)

12,68 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu


Preparat do czyszczenia felg Moje Auto FELGI KRWAWE KOŁO, to wydajny płyn do czyszczenia z efektem „krwawej felgi”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych. Za pomocą płynu mycie zanieczyszczonych felg staje się szybkie i wydajne a przy tym nie ma żadnego ryzyka zarysowania.

Potrzebujesz preparaty do usuwania szczególnie trudnych zanieczyszczeń z felg?
Szukasz produktu, który pokaże Ci efekt krwawej felgi?
Chcesz szybko przywrócić im należyty wygląd?

Inteligentny „efekt krwawienia” felgi

Silne i trudne do usunięcia zabrudzenia na felgach to problem, z którym poradzi sobie tylko skoncentrowany środek o ukierunkowanym działaniu. Opracowaliśmy innowacyjną formułę, która felgi czyści, odnawia, regeneruje i nadaje im spektakularnego wyglądu.

Warto wiedzieć, że „efekt krwawienia” na feldze pojawia się wtedy, kiedy felga jest mocno zanieczyszczona opiłkami żelaza. W przypadku lekko zabrudzonych felg - efekt może nie wystąpić. Preparat można stosować do wszystkich rodzajów felg z gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane