MOJE AUTO DETAILER DRESSING DO OPON 500ML

DRESSING DO OPON 500ML

CAMT089C

19-622 DETAILER

Moje Auto

ZALETY

  • Długo utrzymujący się efekt mokrej opony.
  • Zapobiega pękaniu opon i rozwarstwianiu się gumy.
  • Możliwość stosowania do elementów gumowych oraz plastików.
  • Niezwykle wydajny.

26,94 zł (brutto)

26,94 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Dressing do opon jest produktem stworzonym z myślą o konserwacji i nabłyszczaniu opon. Pochodzi z linii profesjonalnych produktów marki Moje Auto Detailer. Cechą preparatów tej marki jest najwyższa jakość, szybkie działanie i prostota użytkowania. To produkty idealne dla profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy szukają najlepszych środków do pielęgnacji i konserwacji pojazdów.

Innowacyjna receptura

Dzięki specjalnie stworzonej recepturze Dressing szybko wchłania się w powierzchnię opony. W konsekwencji uzyskujemy efekt mokrej opony, czyli kolor opon oddaje swoją głębię i staje się żywszy, a opony wyglądają, jakby były permanentnie mokre.

Pielęgnacja i konserwacja

Z najistotniejszych zalet produktu jest bez wątpienia odporność pokrytych nim opon na promieniowanie UV. Promienie UV wpływają negatywnie na gumę i przyspieszają starzenie się opon. Stają się szorstkie, porowate i szybciej się ścierają. Przyspieszonego procesu degeneracji gumy sprawia, ze opony bardzo szybko tracą swoje właściwości. Dressing do opon przywraca elastyczność gumy, zapobiegając jej pękaniu.

Piękne i lśniące opony na dłużej

Właściwości hydrofobowe odpowiedzialne za efekt mokrej opony spowalniają również proces osadzania się brudu. Dzięki temu opony pozostają czyste i błyszczące na długi czas.

Dressing do opon ma również inne zastosowanie. W razie potrzeby można go stosować do innych elementów gumowych i plastikowych. 

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane