MOJE AUTO PREPARAT DO CZYSZCZENIA PLASTIKÓW 650ML

PREPARAT DO CZYSZCZENIA PLASTIKÓW

CAMT047A

19-072

Moje Auto

Doskonały preparat do czyszczenia plastików. Czyści wszelkie elementy wykonane z tworzyw sztucznych (np. z plastiku, z linoleum, sztucznej skóry, itp.). Ożywia kolory, dokładnie usuwa plamy, nawet te najbardziej uciążliwe. Pozostawia przyjemny zapach. Nie wymaga spłukiwania.

Zalety

  • Podwójne działanie – czyści i odtłuszcza
  • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów plastików
  • Atomizer ułatwia aplikację

9,49 zł (brutto)

9,49 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Sposób użycia:
1. Nanieść preparat na czyszczona powierzchnię
2. Odczekać około 1 minuty
3. Wytrzeć szmatką
4. W razie potrzeby powtórzyć czynność

Doskonały preparat do czyszczenia plastików o dużej skuteczności działania. Czyści wszelkie elementy wykonane z tworzyw sztucznych, nie tylko z plastiku, ale również z linoleum, sztucznej skóry, itp. Wyczyścisz nim całe wnętrze swojego samochodu. Ponadto ożywia wyblakłe kolory, dokładnie usuwa plamy, nawet te najbardziej uciążliwe.

Pozostawia przyjemny zapach. Nie wymaga spłukiwania. Posiada wygodny atomizer, ułatwiający aplikację i równomierne rozprowadzenie płynu po powierzchni. Jest bezpieczny dla plastikowych elementów, które na skutek kontaktu z preparatem nie zmieniają swoich właściwości fizycznych i zachowują swój pierwotny wygląd. Możesz go używać codziennie, zawsze, kiedy jest to konieczne, by móc przywrócić świeżość i należyty stan wnętrzu swojego samochodu.

Przeszkadza Ci wszechobecny kurz w Twoim samochodzie?
Kokpit nie prezentuje się najlepiej, pokrywają go nieestetyczne plamy i zabrudzenia?
Tapicerka ze sztucznej skóry nie błyszczy już tak jak kiedyś?

Czyścimy wnętrze samochodu

Nie tylko to, jak Twoje auto prezentuje się z zewnątrz, świadczy o Twojej dbałości o swój pojazd. Czy zwracasz uwagę na to, jak wygląda w środku? We wnętrzu auta, podobnie jak w mieszkaniu, w powietrzu zawieszone są cząsteczki kurzu. Osadzają się one na tapicerce i powierzchniach plastikowych oraz wykonanych z linoleum. Jeżeli nie pozbywasz się kurzu, tworzy się jego gruba warstwa. Wiesz przecież, że nie jest on bezpieczny dla zdrowia Twojego i podróżujących z Tobą bliskich. A może masz w rodzinie alergika, który po każdej wycieczce Twoim autem musi zmagać się z uciążliwym katarem? Wyczyść swoje auto nie tylko z kurzu, ale też z trudniejszych zabrudzeń. Postaw na wygodę aplikacji i skuteczność działania preparatu do czyszczenia plastiku.

Ilość w kartonie: 12 sztuk
Pojemność: 650 ml
Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane