STP MOTOR DOCTOR DO BENZYNY I DIESLA 444ML

STP MOTOR DOCTOR DO BENZYNY I DIESLA 444ML

CAMT183I

30-062

Stp

STP Motor Doctor używany regularnie podnosi lepkość oleju silnikowego, zimniejsza nieszczelności silnika, ogranicza poziom hałasu, niebieskie zabarwienie dymu oraz zużycie silnika.

.

21,77 zł (brutto)

21,77 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Skutecznie wpływa na ograniczenie konsumpcji oleju co oczywiście redukuje koszty utrzymania samochodu. Ponadto podnosi kompresję i redukuje dymienie, dzięki czemu podróżowanie stanie się bardziej proekologiczne. Produkt poprawia właściwości smarne oleju, co w pozytywny sposób przekłada się na redukcję tarcia i znaczne wydłużenie sprawności silnika. STP Motor Doctor jest mieszalny ze wszystkimi rodzajami olejów mineralnych, półsyntetycznych i syntetycznych, co sprawia, że można go określić mianem produktu uniwersalnego

Wskazówki

Wlej zawartość butelki do ciepłego oleju silnikowego. Jedna butelka przeznaczona jest na 4-6 litrów oleju. Środek przeznaczony do silników benzynowych, wysokoprężnych i z dodatkowym zasilaniem gazem LPG, także tych wyposażonych w turbosprężarki. Nie zaleca się do stosowania z olejami niskopopiołowymi.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane