MOJE AUTO WORECZEK ZAPACHOWY INSENTI LEMON - CYRYNA Z MIĘTĄ

WORECZEK MA INSENTI LEMON

CAMT079F

15-006

Moje Auto Insenti Fresh Crystal to seria zapachów samochodowych w formie praktycznych woreczków wykonanych z tworzywa sztucznego. Umieszczono w nich nasączone perfumami granulki, które uwalniają swój zapach stopniowo przez okres 45 dni. Do ich stworzenia wykorzystano unikalne aromaty i nuty zapachowe, tworząc wyjątkowe propozycje odświeżaczy, pozwalające Ci wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Zapach „Cytryna z miętą” stanowi połączenie cytrusowego orzeźwienia ze świeżością natury. Woreczek jest przezroczysty i wyposażony w tasiemkę do zawieszenia, np. na lusterku w samochodzie.

4,10 zł (brutto)

4,10 zł za SZT

W magazynie

Opis produktu

Zalety

  • Zapach uwalniany stopniowo, przez co przez cały czas odczuwamy go z taką samą intensywnością
  • Skuteczny nawet do 45 dni
  • Intensywny, świeży, cytrusowy i orzeźwiający, idealny na letnie podróże

Cytrusowa świeżość w domu i biurze

Wykorzystaj go inaczej! Zapach Moje Auto Insenti „Cytryna z miętą” ma różne zastosowania. Może być odświeżaczem w Twojej szafie, przyjemnym powiewem lata w salonie i energetycznym pobudzeniem w sypialni. Jest przyjemny, delikatny i jednocześnie dobrze wyczuwalny. Zawieś go, gdziekolwiek zechcesz – w samochodzie, biurze, sypialni, salonie lub łazience.

Cytrusowa świeżość na niepożądane zapachy w aucie

Wiszące zapachy w samochodzie nie traktuj tylko jako dekorację wnętrza. Skoncentruj się na ich właściwym przeznaczeniu, czyli poprawie zapachu w aucie i wyeliminowaniu przykrej woni, która uprzykrza Ci codzienną jazdę. Wybierz zapach świeży oraz energetyczny, delikatnie słodki i kwaśny, z nutą naturalnych aromatów. Takie nuty zapachowe pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, ale też są skutecznym środkiem na przykre, mniej i bardziej naturalne zapachy. Nie od dziś wiadomo, że cytryna to jeden z ich lepszych pochłaniaczy. Stosujesz ją w domu, aby móc wyeliminować efekt mieszania się zapachów w lodówce? W Twoim samochodzie też zaobserwować można podobne zjawisko. To dlatego stworzyliśmy nowy zapach Insenti Cytryna z miętą.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane