OLEJ SILNIKOWY DO OPEL/CHEVROLET 10W405L

OLEJ OPEL 10W405L METAL

OLFF080C

FF 6720-5ME

FANFARO

SCT Lubricants jest wiodącym, niemieckim producentem wysokiej jakości olejów i smarów, wytwarzanych pod markami Mannol oraz Fanfaro.
Posiada oficjalne aprobaty czołowych producentów samochodów: VW , AUDI ,SKODA , SEAT , TOYOTA , NISSAN , MAZDA , FORD , VOLVO , GENERAL MOTORS.

62,39 zł (brutto)

62,39 zł za SZT

W magazynie (wymaga potwierdzenia)

Opis produktu

FANFARO CHEVROLET OPEL 10W/40 to półsyntetyczny olej silnikowy, stworzony specjalnie do aut koncernu GENERL MOTORS. Nowoczesny pakiet dodatków uszlachetniających ma zapewnić długoletnią i bezproblemową obsługę auta. Posiada wysoką odporność na utlenianie oraz właściwości myjące, co zapobiega tworzeniu się osadów na elementach silnika.

Stabilny, utrzymujący właściwości olej, przeznaczony do użycia w silnikach benzynowych samochodów osobowych o wysokich charakterystykach pracy, oraz silnikach wysokoprężnych lekkich samochodów ciężarowych i przedłużonych przedziałach czasu wymiany oleju tam, gdzie podane jest to przez producentów silników i silnikach wykorzystujących przez cały rok oleje o niskim stopniu lepkości i dla silników o ciężkich warunków pracy, zgodnie z zaleceniami producenta silnika.

 Aprobaty/Poziomy sprawności

API SN/CF

VW 502.00/505.00

MB 229.1

RENAULT RN0700

CHEVROLET

OPEL

Nazwa Czas wysyłki Cena
Przesyłka kurierska pobraniowa Dostawa następnego dnia 15,00 zł
Przesyłka kurierska Dostawa następnego dnia 12,00 zł

* Dla zakupów powyżej 350,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane